Need for Speed Undercover

Need for Speed Undercover

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Emocjonujące wyścigi z serii NFS na Windows Phone 7

Need for Speed Undercover to gra wyścigowa na Windows Phone 7. To kolejna odsłona wyścigów z serii NFS. Dynamiczna rozgrywka, wpadająca w ucho muzyka i poczucie prędkości sprawiają, że zdecydowanie warto pobrać Need for Speed Undercover.Trudno... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobrze oddane poczucie prędkości
  • Intuicyjne i minimalistyczne sterowanie
  • Wiele trybów gry
  • Doskonała ścieżka dźwiękowa

Wady

  • Grafika 3D mogłaby być lepsza

Bardzo dobry
8

Need for Speed Undercover to gra wyścigowa na Windows Phone 7. To kolejna odsłona wyścigów z serii NFS. Dynamiczna rozgrywka, wpadająca w ucho muzyka i poczucie prędkości sprawiają, że zdecydowanie warto pobrać Need for Speed Undercover.

Trudno sobie wyobrazić historię komputerowej rozgrywki bez serii gier wyścigowych Need for Speed, popularnie zwanych NFS. Gra Need for Speed Undercover wciąż eksploatuje wątek ulicznych wyścigów i tuningowanych samochodów. Pomiędzy kolejnymi ulicznymi rajdami poznajemy historię agenta działającego pod przykrywką (z angielskiego "undercover") w podziemnym świecie nielegalnych wyścigów.

W grze Need for Speed Undercover na Windows Phone będziemy mogli poprowadzić wiele sportowych samochodów takich marek jak Audi, BMW, Mazda, Nissan czy Porsche. Misje w grze są różnorodne. To nie tylko wyścigi z innymi kierowcami czy drift, ale również np. misje przewiezienia tajemniczej paczki w konkretne miejsce, w bardzo krótkim czasie bez zniszczenia naszego pojazdu.

Sterowanie w Need for Speed Undercover jest proste i intuicyjne. Samochody same przyśpieszają, żeby zahamować wystarczy dotknąć ekranu w dowolnym miejscu. Nitro włączamy wykonując gest muśnięcia ekranu od dołu w górę - tak jakbyśmy chcieli popchnąć nasz samochód. Proste i intuicyjne rozwiązanie. Nie musimy szukać specjalnego przycisku, kiedy pędzimy kilkaset kilometrów na godzinę wąskimi uliczkami.

Jako, że Need for Speed Undercover nie jest już grą najmłodszą, grafika nie jest tak szczegółowa jak mogłaby być obecnie. Co nie zmienia faktu, że NFS na Windows Phone wygląda nadal bardzo dobrze. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, muzyka dodaje energii, a grafika daje poczucie ogromnej prędkości. I tak w Need For Speed powinno przecież być.

Najczęściej pobierane Akcji na windows-phone-7

Opinie użytkowników o Need for Speed Undercover

Sponsorowany×